J31VSEN150R
J31VSEN150R
J31VSEN150R
J31VSEN100R
J31VSBN125R
J31VSEN150R
Highlights
Abrasion resistance
Low-noise operation
Non-marking
Water resistance
Request A Quote
Technical Data
Wheel diameter
150 mm
Wheel width
38 mm
Bearing type
Deling&plain
Plate size
110×102 mm
Plate hole centers
80/75×80/75 mm
Plate hole
11 mm
Overall height
190 mm
Load capacity
180 kg
Temperature
-25 /+85°C